O MNĚ

Jmenuji se Petra Kohoutová. Již několik let pracuji jako kadeřnice a vizážistka. Díky setkání s kosmetikou Mary Kay jsem si zázračně zlepšila pleť a toto nyní předávám již druhým rokem. Nesmírně mě baví se stále zlepšovat a orientovat se v trendech ať z oblasti líčení, tak i vlasového stylingu.

V září oficiálně otevřu své studio, kde Vás budu zkrášlovat a také Vás učit jak být krásné a upravené každý den.

Líčím a češu i na různých akcích, např. na Zlatém Slavíku ve Státní opeře, na různých regionálních přehlídkách, či při natáčení reklamních spotů.

Také pořádám certifikované kurzy pro své kolegyně z Mary Kay, což mě jako vystudovanou učitelku moc baví.

Denně si plním své sny ... dívám se na ženy, které pod mýma rukama rozkvétají.


SLUŽBY

PÉČE O PLEŤ

Pracuji jako nezávislá kosmetická poradkyně. Pracuji s kosmetikou Mary Kay a starám se o ženy, aby se naučily, jak správně pečovat o svou pleť každý den. V této oblasti se neustále vzdělávám.

Na Vaší "hodince krásy" diagnostikujeme Váš typ pleti a vyzkoušíte si na míru sestavený program péče o pleť. Tato hodina je pro Vás bezplatná. Naopak se můžete odměnit zakoupením vyzkoušených přípravků, které se o Vás budou starat ve Vaší koupelně každý den a to po dobu minimálně 8 měsíců od zakoupení.

Součástí této péče je bezplatný zákaznický servis ve formě bezplatných minikurzů líčení a nadstandartní pleťové péče.

Odměnou mi jsou spokojené klientky, kterým se jejich pleť zlepšuje, jsou tak více sebevědomé a krásné.


SVATEBNÍ SERVIS

Nevěsty u mě naleznou kompletní služby co se týká úpravy vlasů a make-upu. A to nejen svého, ale samozřejmě i dalších svatebčanů.

Součástí svatebního balíčku je vždy zkouška.

Samozřejmostí je hodinka krásy, kde můžeme vychytat nedokonalosti pleti a do svatby na nich zapracovat.

Každá nevěsta má ode mě jako bonus Čistící a liftingovou pleťovou kúru a to nejlépe 2 dny před svatbou, aby byla pleť naprosto dokonalá.


LÍČENÍ NA RŮZNÉ PŘÍLEŽITOSTI

Jdete na ples, do taneční, na důležitou večeři, oslavu nebo se nechat profesionálně vyfotit? Tak potřebujete vypadat dokonale - k tomu dopomůže profesionální make-up vytvoření na míru Vašemu přání.

V dnešní době je naprosto přirozené, že se celebrity nechávají na každou událost nalíčit...staňte se i Vy na chvíli celebritou a svěřte se do mých rukou.

SPOLEČENSKÉ A SVATEBNÍ ÚČESY

Dokonalý make-up se neobejde bez krásné kštice. Nechte se tedy hýčkat i co se týká Vašich vlasů. Vytvořím Vám účes na míru přesně podle Vašeho přání. Samozřejmostí je konzultace, při které zvolíme účes tak, aby vyhovoval dané příležitosti, zvolenému oblečení a šatům a respektoval i Vaše vlasy (délku, barvu, hustotu).


SPOLUPRÁCE

Nabízím ženám (i mužům) spolupráci v oblasti péče o pleť a líčení. Můžete se stát členem mého týmu, naučit se líčit, starat o svou pleť. Pro nadšené nabízím možnost kariérního růstu a skvělé finanční ohodnocení a také odměny ve formě různých dárečků.

Díky této práci můžete líčit na různých akcích.

Obrovským obohacením Vám bude osobnostní růst a super kolektiv krásných a milých žen.